5 způsobů jak vydělat první milion dřív, než spolužáci dokončí vysokou

penize

Staň se youtuberem

Vše co k tomu potřebuješ je počítač a velmi nízká sebeúcta. Pak už stačí vymyslet tu absolutně nejhloupější věc, co lze dělat a …. udělat ji. Hrát onlinovku a doprovázet to stupidními komentáři se vcelku osvědčilo. Nebo si taky můžeš nanášet make-up dokud se neztratí základní linie tvého obličeje a poučovat čtrnáctileté slečny, že s tímhle na tváři jim fakt nikdo neodolá. Jen se nesnaž natáčet něco opravdu smysluplného, na to by totiž nikdo nekoukal.

zdroj: byznys.idnes.cz
zdroj: byznys.idnes.cz

Buď potomkem milionáře

V tomto případě se počítá s tím, že alespoň jeden z tvých rodičů milionářem je. Není? Ok. Tak se tedy potomkem nějakého musíš stát. Nech se adoptovat. Vzhledem k blížícímu se rozvodu Brada a Angeliny je sice tvá největší šance v tahu, ale nevzdávej to! Finanční stránku rodiny si raději ověř předem, v takové chvíli na chyby není prostor.

zdroj: byznys.ihned.cz
zdroj: byznys.ihned.cz

Vezmi si milionáře

Pokud jsi na adopci starý, je tu ještě varianta. V tomto bodě mají větší šanci uspět dobře vypadající, mladé slečny. Ale pro ostatní to není nemožné! Jen pamatuj, že existence předmanželské smlouvy je nežádoucí. Stejně tak existence exmanželky, která už si kýžené miliony s úsměvem odnesla.