5 věcí, které dělají náš život hezčí

zdroj: pixabay.com

Zima je nám neodvratně v patách a kdo tvrdí, že podzim je fajn, tak lže. Na blátě a nedostatku slunečních paprsků nic hezkýho prostě není. Pojďme se tedy radovat z maličkostí.

Úsměv

Ten skutečně můžeme darovat každému. A nemyslím takový ten křečovitý, při kterém Vaše oči zoufale volají o pomoc. Prostě jen obyčejný a upřímný úsměv. No a důvod k němu se najde, i když je den totálně na pendrek. Já vím, smát se vlastnímu neštěstí není tak uspokojivé jako smát se tomu cizímu, ale sympatie okolí jsou zaručeny. A navíc! Vědci z Ameriky tvrdí, že to prodlužuje život. Ti by přece nelhali.

usmev
Zdroj: publicdomanipictures.net

Láska

Mít parťáka na to dobrý i špatný. A nemusí to být nutně jen záležitost zadaných! Jen stačí mít někoho, kdo to s Vámi nikdy nevzdá, třeba kamaráda/ku. Hlavně neberte moc doslova citáty z Facebooku. Nikdo totiž není nadšenej z telefonátu ve tři ráno a zakopávat mrtvolu budete nejspíš sami. Bude Vám muset stačit standart v podobě útěchy ve chvíli smutku a podpory, když budete chtít v životě udělat další skvělý rozhodnutí.

laska
zdroj: flickr.com

Jídlo

Upřímnou soustrast všem diabetikům a alergikům. Protože čím nezdravější, tím lepší. A čím víc, tím líp. S tabulkou čokolády v ruce neexistuje problém co by jste nevyřešili.  A když přihodíte láhev vína, kýbl zmrzliny, nebo talíř steaků, tak už vlastně žádný problém nemáte. Jediným vedlejším účinkem může být přibývající váha, ale i pro takovou chvíli mají facebookové citáty řešení. Protože „správnou ženskou musí být za co chytit“ a „já nejsem tlustá, ale krásná až to přetéká“.