Z viceprezidenta korporace přešel do kuchyně Burger Kingu. Jak dopadl tento „blázen“?

pexels-photo-103886

Někdy je důležité se něčeho vzdát, aby jste se mohli posunout vpřed! Jeden člověk si to uvědomil a nebál se vzdát něčeho, aby dosáhl svého cíle. Byl to Herman Cain. Jeho rozhodnutí bylo pro všechny z jeho okolí bláznivé.

Herman Cain pocházel z chudé rodiny, jeho oba rodiče museli tvrdě pracovat a bojovat o vše, co měli. Herman pracoval, aby si vydělal na školné, a také se mu to vrátilo. Získal diplom v matematice. Kariéru začal jako státní zaměstnanec, brzy ale přešel do soukromé sféry. Nejprve pracoval pro Coca-Colu, kde jeho otec pracoval jako řidič. On tu dělal manažera, ale došel k přesvědčení, že by tu jeho kariéra byla omezená. Tušil, že zde by nijak nerostl a zůstal by stát na jednom místě a to Herman nechtěl.

man-person-fog-mist-large
zdroj: pexels.com

Naskytla se mu příležitost začít pracovat ve vedení korporace Pillsbury’s. Herman ani na sekundu neváhal a chopil se šance. Šéf Pillsbury’s ho znal z předchozí práce, kde pracoval jako manager Coca-Coly. Řekl mu, že je čeká výzva, a pokud neuspějí, můžou si hledat práci někde jinde, to ale Hermana nijak neodradilo. Tvrdě na sobě pracoval a jeho cílem bylo stát se viceprezidentem. Postupem času to dotáhl tak daleko, že se opravdu stal viceprezidentem.

pexels-photo-2
zdroj: pexels.com