5 milionářů, kteří bývali bezdomovci! Tyto osoby určitě znáte, ale neznáte jejich příběhy!

zdroj: wikipedia.org

Každý z nás se nenarodí v perfektním prostředí, nemá dobré zázemí, ale všichni jsme strůjci svého štěstí a každý z nás může změnit svoje místo, kde právě je, na místo, kde chce být.

5. Jennifer Lopez

Jennifer je herečka, zpěvačka, módní návrhářka a tanečnice. Narodila se 24. července 1969 v New Yorku. Pocházela z Bronxu, což je velmi chudá čtvrť a velmi těžká pro malé dítě. jejich rodina byla velmi chudá, rodiče neměli dostatek finančních prostředků. Když se mladá Jennifer začala zajímat o tancování, její matka ji opustila a Jennifer si musela sama vydělat na taneční lekce. Přespávala na gauči v tanečním studiu, kde se zároveň učila tancovat. Začala na sobě pracovat ve všech směrech, každou minutu obětovala pro to, čemu věřila a z mladé tanečnice se postupem času stala milionářka.

Zdroj: today.com

4. Sylvester Stallone

Narodil se 6. července 1946 v New Yorku. Silvester Stallone je jeden z nejznámějších herců díky hlavní roli ve filmech Rocky a Rambo, ale ani tento herec neměl hezký začátek. Bohužel už jako mladý skončil na ulici, po nocích spával v autobusových zastávkách a přes den navštěvoval knihovnu, kde studoval vše ohledně filmové scény a zde také napsal svůj první scénář na film Rocky. Jak to tak bývá, Sylvester se setkal s velkým odmítáním a kritikou, ale nevzdával se a pokračoval v práci. Po dlouhém a usilovném boji se mu nakonec podařilo získat hlavní roli ve svém filmu. Díky tomuto kroku odstartoval svoji kariéru a dnes je tam, kde chtěl být. Nebál se dělat věci, které se sice zdály na první pohled šílené, ale on tomu věřil a nakonec se mu to i podařilo.

zdroj: Worldpress.com